default alt fzs

Published: 24.09.2018

POZVÁNKA NA SLAVNOSTNÍ IMATRIKULACI A BAKALÁŘSKOU SPONZI

Slavnostní imatrikulace studentů 1. ročníků bakalářského studia FZS se koná 5. října 2018 v 8.00 a 10.30 hodin. Sraz studentů je stanoven dle zaslaného rozpisu oborů v předsálí Auly Arnošta z Pardubic, kde proběhne prezence a instruktáž, která je povinná.

Slavnostní sponze absolventů bakalářských studijních programů se koná 5. října 2018 v 13.00 hodin. Sraz absolventů je v předsálí Auly Arnošta z Pardubic v 12.00 hodin, kde proběhne prezence a instruktáž, která je povinná.

Dovolujeme si upozornit, že obřad nebude umožněn opozdilcům a nevhodně oblečeným studentům/absolventům. Rodiče a hosté budou mít přístup do budovy Auly 15 min. před zahájením obřadu a po zahájení musí setrvat na svých místech (je třeba zvážit případnou přítomnost dětí do 6 let). Absolventi, kteří se z různých důvodů nemohou zúčastnit slavnostního obřadu, si mohou diplom vyzvednout osobně na studijním oddělení Fakulty zdravotnických studií.

Soubory ke stažení Velikost
Pozvánka na akademické obřady 5.10.2018 - docx 81 kB