Běh naděje 2018

Uložit do kalendáře 13-10-2018 10:00 13-10-2018 10:00 Czech republic/Europe Běh naděje 2018 V sobotu 13. října dopoledne pořádá Katedra tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice a Univerzitní sportovní klub ve spolupráci s Klubem onkologicky nemocných BĚH NADĚJE. Tradiční běh pro zdraví a na podporu výzkumu léčení... Pernštýnské náměstí, Pardubice
13. 10. 2018 Pernštýnské náměstí, Pardubice
Akce KTS - Událost

V sobotu 13. října dopoledne pořádá Katedra tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice a Univerzitní sportovní klub ve spolupráci s Klubem onkologicky nemocných BĚH NADĚJE.

Tradiční běh pro zdraví a na podporu výzkumu léčení rakoviny probíhá v rámci programu podzimní části Městských slavností Pardubic. Na trasu „Běhu naděje“ se mohou vydat v sobotu 13. října z Pernštýnského náměstí všichni, sportovci i nesportovci.

Připraven je doprovodný program a na zaregistrované účastníky čekají tradičně drobné dárky.

Běh naděje je sportovně společenskou humanitární akcí navazující na sérii Běhů Terryho Foxe, které v České republice úspěšně probíhaly v letech 1993 až 2007 a v Pardubicích po více než deset let.

Organizátoři srdečně zvou všechny obyvatele města Pardubic i regionu k účasti a podpoře tohoto běhu pro zdraví a charitativní účely.

Katedra tělovýchovy a sportu UPa, Univerzitní sportovní klub
Mgr. Petr Filip
466 036 285
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.