img20181208115644up125299.jpg
Fakulta zdravotnických studií, Černá za Bory, Průmyslová 395, Pardubice kontakt

V prosinci jsme vám všem již své dveře otevřeli. Bylo to sobotní dopoledne a jsme rádi, že zájemci dorazili v takovém počtu a z různých koutů naší rebubliky.

Ve čtvrtek 17. 1. 2019 od 15:30 hodin znovu otevřeme své brány a velmi rádi Vás provedeme areálem fakulty, jejími moderně vybavenými odbornými učebnami, zázemím. Můžete se těšit na prezentaci moderních výukových pomůcek a modelů prostřednictvím vyučujících - odborníků daných studijních oborů.

Máte možnost naplánovat si svůj program:

v časech od 15:30 h.,16:30 h.,17:30 h. v posluchárně ZE1 se vždy uskuteční souhrnná informativní přednáška o fakultě, jejích studijních oborech, přijímacím řízení, o veškerých možnostech v rámci studia, o zázemí, aktivitách. (cca 30 minut). DOPORUČUJEME!!

PROHLÍDKY ODBORNÝCH UČEBEN jsou "třešničkou na dortu" Budou probíhat ve skupinách a průvodci Vám budou naši studenti.
Máte se skutečně na co těšit.

Jak jsme si společně užili ten první Den otevřených dveří můžete zkouknout ve fotogalerii.