Lednový Den otevřených dveří na FZS

Uložit do kalendáře 17-01-2019 15:30 17-01-2019 18:30 Czech republic/Europe Lednový Den otevřených dveří na FZS   V prosinci jsme vám všem již své dveře otevřeli. Bylo to sobotní dopoledne a jsme rádi, že zájemci dorazili v takovém počtu a z různých koutů naší rebubliky.   Ve čtvrtek 17. 1. 2019 od 15:30... Fakulta zdravotnických studií, Černá za Bory, Průmyslová 395, Pardubice
17. 01. 2019 Fakulta zdravotnických studií, Černá za Bory, Průmyslová 395, Pardubice

Ve čtvrtek 17. 1. 2019 od 15:30 hodin znovu otevřeme své brány a velmi rádi Vás provedeme areálem fakulty, jejími moderně vybavenými odbornými učebnami, zázemím. Můžete se těšit na prezentaci moderních výukových pomůcek a modelů prostřednictvím vyučujících - odborníků daných studijních oborů.

Máte možnost naplánovat si svůj program:

v časech od 15:30 h.,16:30 h.,17:30 h. v posluchárně ZE1 se vždy uskuteční souhrnná informativní přednáška o fakultě, jejích studijních oborech, přijímacím řízení, o veškerých možnostech v rámci studia, o zázemí, aktivitách. (cca 30 minut). DOPORUČUJEME!!

PROHLÍDKY ODBORNÝCH UČEBEN jsou "třešničkou na dortu" Budou probíhat ve skupinách a průvodci Vám budou naši studenti.
Máte se skutečně na co těšit.

Jak jsme si společně užili ten první Den otevřených dveří můžete zkouknout ve fotogalerii.

FZS
Michaela Zákoutská
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.