Běh naděje 2019

Uložit do kalendáře 12-10-2019 9:00 12-10-2019 9:00 Czech republic/Europe Běh naděje 2019 Vaše radost z pohybu může pomoci jiným radovat se ze života. Ať už se budete chtít proběhnout, projít nebo provětrat koloběžku a kolo, dorazte v sobotu 12. října 2019 na Pernštýnské náměstí v Pardubicích. Společně zde odstartujeme Běh naděje na...
12. 10. 2019
Běh naděje 2019

Vaše radost z pohybu může pomoci jiným radovat se ze života. Ať už se budete chtít proběhnout, projít nebo provětrat koloběžku a kolo, dorazte v sobotu 12. října 2019 na Pernštýnské náměstí v Pardubicích. Společně zde odstartujeme Běh naděje na podporu boje proti rakovině.

Běh naděje je sportovně společenskou humanitární akcí navazující na sérii Běhů Terryho Foxe. Tradiční běh pro zdraví a na podporu výzkumu léčení rakoviny probíhá v rámci programu podzimní části Městských slavností Pardubic.

První start se koná na Pernštýnském náměstí v 10:00 hodin pro běžce. Další start je v 10:30 hodin pro cyklisty a koloběžky. Prezentace začíná v 9:00 hodin. Připraven je doprovodný program Fakulty zdravotnických studií, děvčat z Univerzitního sportovního klubu a Taneční a pohybové skupiny Hroch. Na zaregistrované účastníky čekají tradičně drobné dárky.
Přijďte a podpořte boj proti rakovině.

Na trasu „Běhu naděje“ se mohou vydat v sobotu 12. října 2019 z Pernštýnského náměstí všichni, sportovci i nesportovci, zdolat ji během, chůzí, jízdou na kole či koloběžce, neboť se jedná o nesoutěžní akci. Trasa má délku 2 400 m.

 

Běh naděje 2019
Katedra tělovýchovy a sportu
Mgr. Petr Filip
Katedra tělovýchovy a sportu (KTS) zpracovává osobní údaje v souladu s www.upce.cz/privacy-policy. Před přihlášením se na akci si prosím toto prohlášení Univerzity Pardubice k ochraně osobních údajů prostudujte. Přihlášením se na akci berete na vědomí, že pro účely zajištění této sportovní akce je nezbytné zpracování a uchování osobních údajů uvedených v propozicích. Jméno, příjmení a příslušnost k fakultě použijeme jako základní identifikaci účastníka akce a můžeme je zveřejnit formou výsledkových listin. Váš e-mail budeme používat pro komunikaci s Vámi v souvislosti s konáním akce. Dovolujeme si vás rovněž upozornit na skutečnost, že z akce může být pořízen audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům.