Dětský letní tábor FZS 2020

Uložit do kalendáře 15-08-2020 10:00 28-08-2020 11:00 Czech republic/Europe Dětský letní tábor FZS 2020 Připravujeme pro Vaše děti další ročník dětského letního tábora pořádaného Fakultou zdravotnických studií Univerzity Pardubice. Znovu čeká táborníky celá řada týmových her a aktivit nejen se zdravotnickou tématikou. Nebude chybět ani... V rekreačním zařízení Ředkovec, Světlá nad Sázavou.
15. 08. - 28. 08. 2020 V rekreačním zařízení Ředkovec, Světlá nad Sázavou.
Dětský letní tábor FZS 2020

Nebude chybět ani další speciální celotáborová hra.  Již brzy se dozvíte její název a další potřebné informace, přihlášení. Sledujte nás!

Ti z vás kteří s námi už byli na Krasnici vědí, jak jsme si společné dny užívali.

A pro Vás, kteří jste s námi ještě nebyli, doporučujeme malé ohlednutí za loňským ročníkem dětského letního tábor "Nemocnice na kraji Krasnice"

Táborový organizační tým je složen z kvalifikovaných vedoucích a lektorů s dlouholetou praxí.

Fakulta zdravotnických studií Univerzita Pardubice
Mgr. Jindra Holeková