Univerzita Pardubice na Gaudeamu on-line

Uložit do kalendáře 18-11-2020 10:45 18-11-2020 10:45 Czech republic/Europe Univerzita Pardubice na Gaudeamu on-line Ve středu 18. listopadu se potkáme na sociálních sítích při živém streamu. Připojte se od 10.45, kdy vás Lenka s Honzou seznámí s Univerzitou Pardubice. Zjistíte, jaké nabízíme možnosti studia, podíváte se do kampusu a co obnáší... on-line
18. 11. 2020 on-line
Univerzita Pardubice na Gaudeamu on-line

Ve středu 18. listopadu se potkáme na sociálních sítích při živém streamu.

Připojte se od 10.45, kdy vás Lenka s Honzou seznámí s Univerzitou Pardubice.

Zjistíte, jaké nabízíme možnosti studia, podíváte se do kampusu a co obnáší život vysokoškoláka.
Zaklikněte si Facebookovou událost Univerzita Pardubice na Gaudeamu on-line, ať vám přenos neuteče a těšíme se na on-line viděnou!

Vstup zdarma
Univerzita Pardubice
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.