Mezinárodní konference Kvalita a její perspektivy 2021

Uložit do kalendáře 21-04-2021 10:00 21-04-2021 16:45 Czech republic/Europe Mezinárodní konference Kvalita a její perspektivy 2021 VI. ročník Mezinárodní konference Kvalita a její perspektivy  s podtitulem Odkaz Florence Nightingalové na cestě k moderní péči Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice ve spolupráci s Fakultou...
21. 04. 2021
Mezinárodní konference Kvalita a její perspektivy 2021

Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice ve spolupráci s Fakultou zdravotníctva a sociálnej práce Trnavské univerzity v Trnavě na Slovensku, Faculty of Nursing Ankara University v Turecku a Fakultou zdravotnických věd Univerzity Bielsko-Biała v Polsku pořádá VI. Mezinárodní konferenci s podtitulem „Odkaz Florence Nightingalové na cestě k moderní péči“.

Původně byla konference plánována na duben 2020, avšak vzhledem k celosvětové pandemii Covid-19 byla o rok odložena. Rok 2020 byl rokem 200. výročí narození zakladatelky moderního ošetřovatelství Florence Nightingalové a byl vyhlášen Světovou zdravotnickou organizací Rokem sester a porodních asistentek.

Konference bude probíhat v ONLINE podobě.

Fakulta zdravotnických studií
Hana Štosová