Seznamovací kurz 2022

Uložit do kalendáře 30-08-2022 9:00 09-09-2022 14:00 Czech republic/Europe Seznamovací kurz 2022 Seznamovák UPCE to je týden zážitků, informací o škole a poznávání se spolužáky. Tuto akci pořádá parta studentů, kteří si dali za cíl postarat se o to, aby se vám na naší škole co nejvíce líbilo a dále dařilo, bok po boku s novými přáteli, které... Máchovo jezero
30. 08. - 09. 09. 2022 Máchovo jezero
Seznamovací kurz 2022

Seznamovák UPCE to je týden zážitků, informací o škole a poznávání se spolužáky. Tuto akci pořádá parta studentů, kteří si dali za cíl postarat se o to, aby se vám na naší škole co nejvíce líbilo a dále dařilo, bok po boku s novými přáteli, které si na Seznamováku získáte.

Poradíme vám jak splnit vše, co ke studiu potřebujete, aby pro vás přechod na VŠ byl mnohem snadnější. Součástí kurzu jsou i přednášky zástupců z vedení každé fakulty, kteří vám poradí, na co se při studiu zaměřit a na co si dát pozor. Čeká na vás spousta her, soutěží a párty. Vše je dobrovolné.

Více informací

Ubytování: Rekreační chatky s terasou v krásném přírodním prostředí Máchova jezera.

Termíny: 1) 30.8. – 4.9. 2022     2) 4.9. – 9.9. 2022              

Doprava: Samostatně nebo naším autobusem z Pardubic – upřesníme emailem.

 

Cena za týden s polopenzí:

Záloha: 990,- do týdne od zaslání přihlášky. Informace o platbě Vám zašleme emailem po vyplnění přihlášky.

Doplatek: 3100,- 10 dnů před začátkem akce.

 

Přihlášky zde: https://seznamovakupce.cz/#prihlaska