Pomoc Ukrajině, ukrajinským uprchlíkům a studentům zasažených válkou

Uložit do kalendáře 14-03-2022 10:00 18-03-2022 12:00 Czech republic/Europe Pomoc Ukrajině, ukrajinským uprchlíkům a studentům zasažených válkou Plně podporujeme nezávislost a územní celistvost Ukrajiny a odmítáme jakoukoli formu násilí.  Nabízíme pomoc ukrajinským studentům v tíživé situaci. Studentům bylo nabídnuto mimořádné stipendium jako jedna z forem pomoci... relaxační místnost (vestibul fakulty)
14. 03. - 18. 03. 2022 relaxační místnost (vestibul fakulty)
ukrajina
Pomoc Ukrajině, ukrajinským uprchlíkům a studentům zasažených válkou

Aktuálně jsme na Fakultě zdravotnických studií spustili dobrovolnou materiálovou sbírku na pomoc Ukrajině a ukrajinským uprchlíkům.

MATERIÁLNÍ SBÍRKA

Kdy: 14. – 18. března 2022 v čase 10.00 – 12.00 hodin

Kde: relaxační místnost (vestibul fakulty)

Přinést můžete:  trvanlivé potraviny, hygienické potřeby, pleny, kvalitní přikrývky, spací pytle, teplé oblečení, léky a obvazový materiál, kojeneckou stravu

Výtěžek bude předán do centra pro humanitární pomoc Ukrajině v Milheimově ul., které zřídilo město Pardubice.

FINANČNÍ SBÍRKA

Svůj dar můžete poslat na účet univerzity číslo
123-94900287/0100 VS: 9502000000

nebo přes QR kód.

Online platba

Výtěžek finanční sbírky bude primárně určen na pomoc studentům z Ukrajiny.

Univerzita Pardubice podpoří ukrajinské studenty a ukončí spolupráci s Ruskem | Univerzita Pardubice (upce.cz)

Děkujeme všem, kteří pomáhají.

FZS
Ing. Monika Kofferová