Výstava fotografií JSEM SESTRA v Paláci Pardubice

Uložit do kalendáře 10-10-2021 10:00 22-10-2021 10:00 Czech republic/Europe Výstava fotografií JSEM SESTRA v Paláci Pardubice Putovní výstava"Jsem sestra" je realizována v rámci podpory celosvětové kampaně Nursing Now. Fotografie jsou dílem světoznámého fotografa prof. Jindřicha Štreita. Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice zajistila... Palác Pardubice
10. 10. - 22. 10. 2021 Palác Pardubice
Výstava fotografií JSEM SESTRA v Paláci Pardubice

Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice zajistila pokračování putovní výstavy fotografií Jsem sestra v Paláci Pardubice. Zde si mohou návštěvníci fotografie prohlížet až do 22. října. Jednotlivé fotografie představují emoce a dovednosti, které k nelékařským zdravotnickým profesím patří, a to empatii, sounáležitost, naději, lásku, preciznost, ale také užitečnost nebo technickou dovednost.

Fakulta zdravotnických studií
Mgr. Miroslava Jiráková, MBA