baby_196409.jpg

KDE DÁRKOVÝ POUKAZ ZAKOUPIT?

• OSOBNĚ

Na Fakultě zdravotnických studií Univerzity Pardubice, Průmyslová 395, Pardubice. Kontaktní osoba: Ing. Tereza Hronská Richterová, email: tereza.hronskarichterova@upce.cz; tel. 722 950 418; kancelář č. 02050 (budova ZD, 1.patro). Platba na místě pouze v hotovosti.

Cena poukazu je 1200 Kč.

Následně bude vydán dárkový poukaz v papírové formě, na který se uvede datum platnosti a unikátní číslo.

• ELEKTRONICKY

Pro zakoupení poukazu kontaktujte Ing. Terezu Hronskou Richterovou, email: tereza.hronskarichterova@upce.cz; tel. 722 950 418. Následně budete vyzváni k uhrazení ceny poukazu převodem na účet.

Cena poukazu je 1200 Kč.

Po připsání částky na účet Vám bude vystaven dárkový poukaz, na kterém bude uveden datum platnosti a unikátní číslo. Dárkový poukaz může být následně zaslán elektronicky, popř. poštou na adresu, nebo lze vyzvednout i osobně na adrese fakulty (Průmyslová 395, Pardubice).

JAK POUKAZ UPLATNIT?

• Dárkový poukaz opravňuje 1 osobu (vč. doprovodu) zúčastnit se kurzu předporodní přípravy.
  • Platnost poukazu: do 30.06.2024
  • 1 kurz Předporodní přípravy se skládá ze 3 lekcí. Dárkový poukaz lze uplatnit na 1 kurz (tj. 3 lekce).
  • Cena poukazu: 1 200 Kč (zahrnuje 3 lekce)
  • Termíny kurzů: Kurzy předporodní přípravy se konají měsíčně (mimo červenec, srpen). Konkrétní termíny jsou zveřejněny na webu Předporodní kurz | Fakulta zdravotnických studií (upce.cz).
  • Způsob uplatnění poukazu: Držitel poukazu si vybere konkrétní termín kurzu, na který se přihlásí u Lucie Plesníkové (lucie.plesnikova@upce.cz). Po přihlášení nahlaste číslo poukazu. Následně budou zaslány informace k organizaci kurzu.
  • Dárkový poukaz nelze směnit za peníze.
  • Po uplynutí data platnosti se poukaz stává neplatným. Platnost dárkových poukazů nelze prodloužit.
  • Dárkový poukaz s daným unikátním číslem lze využít pouze jednou.