darkove_certifikaty_cepez_2022_4_196408.png

KDE DÁRKOVÝ POUKAZ ZAKOUPIT?

• OSOBNĚ

Na Fakultě zdravotnických studií Univerzity Pardubice, Průmyslová 395, Pardubice. Kontaktní osoba: Ing. Tereza Hronská Richterová, email: tereza.hronskarichterova@upce.cz; tel. 722 950 418; kancelář č. 02050 (budova ZD, 1.patro). Platba na místě pouze v hotovosti.

Cena poukazu je 900 Kč.

Následně bude vydán dárkový poukaz v papírové formě, na který se uvede datum platnosti a unikátní číslo.

• ELEKTRONICKY

Pro zakoupení poukazu kontaktujte Ing. Terezu Hronskou Richterovou, email: tereza.hronskarichterova@upce.cz; tel. 722 950 418. Následně budete vyzváni k uhrazení ceny poukazu převodem na účet.

Cena poukazu je 900 Kč.

Po připsání částky na účet Vám bude vystaven dárkový poukaz, na kterém bude uveden datum platnosti a unikátní číslo. Dárkový poukaz může být následně zaslán elektronicky, popř. poštou na adresu, nebo lze vyzvednout i osobně na adrese fakulty (Průmyslová 395, Pardubice).

JAK POUKAZ UPLATNIT?

• Dárkový poukaz opravňuje 1 osobu zúčastnit se kurzu laické první pomoci pro veřejnost nebo kurzu první pomoci u dětí. Obdarovaný si následně zvolí, na jaký druh kurzu se přihlásí.
  • Platnost poukazu: do 31.12. 2024
  • Cena poukazu je 900 Kč.
  • Termíny kurzů: Kurzy první pomoci se konají cca 4x ročně. Nejbližší termíny: únor/březen 2024. Konkrétní termíny budou zveřejněny vždy cca s měsíčním předstihem na webu Kurzy první pomoci | Fakulta zdravotnických studií (upce.cz).
  • Způsob uplatnění poukazu: Držitel poukazu si vybere konkrétní termín kurzu, na který se přihlásí u Ing. Terezy Hronské Richterové (tereza.hronskarichterova@upce.cz, tel. 722 950 418). Při přihlášení bude vyzván k zaslání čísla poukazu. Následně obdrží informace k organizaci kurzu.
  • Dárkový poukaz nelze směnit za peníze.
  • Po uplynutí data platnosti se poukaz stává neplatným. Platnost dárkových poukazů nelze prodloužit.
  • Dárkový poukaz s daným unikátním číslem lze využít pouze jednou.

POZNÁMKA: Na kurz laické první pomoci pro veřejnost a kurz první pomoci u dětí se vystavuje jeden shodný poukaz. Obdarovaný si následně zvolí, na jaký druh kurzu se přihlásí.