figurky_cast_barevnychjpg_135654.jpg

CÍLOVÁ SKUPINA

Všechny kurzy jsou určeny odborníkům pracujícím nejen v dlouhodobé péči a v péči o pacienty v seniorském věku, pacienty polymorbidní a pacienty s demencí.

OBSAH A ORGANIZACE KURZŮ

Náplň většiny kurzů je zaměřena na přímou péči o pacienta, na nejčastěji vykonávané ošetřovatelské výkony, nejčastěji řešené problémy. Všechny kurzy cílí především na vysvětlení, proč je důležité dodržovat určité postupy (zohledňují princip péče založené na vědeckých důkazech), což by mělo přispět ke zvýšení kompetencí a motivace odborníků, kteří péči poskytují. Kromě rozvoje tvrdých dovedností jsou kurzy zaměřeny i na rozvoj měkkých dovedností, podporu péče o sebe sama, což zvyšuje pravděpodobnost, že pečující méně často vyhoří.

LEKTOŘI KURZŮ

Lektoři kurzů jsou odborníci v daném oboru a s příslušným vzděláním (kvalifikačním, v případě potřeby dle zaměření kurzu specializačním), kteří jsou v pracovně právním poměru s fakultou.

PŘEHLED NABÍZENÝCH KURZŮ

Kurzy mohou být realizovány jako otevřené pro jednotlivé zájemce, či jako kurzy pro organizace.

PŘIHLÁŠENÍ DO KURZŮ

V případě zájmu či dalších dotazů kontaktujet Ing. Terezu Hronskou Richterovou na emailu tereza.hronskarichterova@upce.cz, nebo tel.: 466 037 801; 722 950 418.

PŘEDPOKLÁDANÝ TERMÍN REALIZACE KURZŮ

individuálně, dle zájmu