1. virtuální mobilita
ONLINE kontakt

Na Fakultě zdravotnických studií se uskuteční první virtuální mobilita. Virtuálně s námi stráví 2 dny kolega Dr. Josef Trapani Department of Nursing, University of Malta.

Přednáška Dr. Trapaniho s názvem Online Teaching and Learning – sharing good practices proběhne ve středu 24. 3. 2021 15:00 - 16. 30 hod.  Během této přednášky se Dr. Trapani podělí o zkušenosti z příprav nového online studijního programu zaměřeného na Health Science, který University of Malta nabízí zahraničním studentům, a který by mohl být zajímanou příležitostí pro budoucí studentské virtuální mobility.

25. 3. 2021  14:00 - 15: 30 hod. přednáška pro 3. ročník oboru Zdravotnický záchranář - "Invazivní mechanická ventilace a ošetřovatelská péče o mechanicky ventilovaného pacienta v prostředí kritické péče"

Wednesday 24th March 2021

9 a.m. – 10 a.m. Welcome Meeting

•  Presentation of University of Malta