Přejít k hlavnímu obsahu

Přihlášení pro studenty

Přihlášení pro zaměstnance

fzsdodwww78732.jpg

 

KDY:    7. 12. 2023 12 - 18 h 

KDE:    Průmyslová 395, 532 10  Pardubice (areál Střední zdravotnické školy)

Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice pořádá Den otevřených dveří pro budoucí studenty a jejich rodiče. Tento den bude skvělou příležitostí dozvědět se více o fakultě, nabízených studijních programech, univerzitním životě nebo studentských klubech. 

Přímo u nás na fakultě vám budou k dispozici studijní referentky i vedoucí jednotlivých kateder. Po prezentaci o fakultě (12.00, 14.00, 16.00 h, posluchárna ZE1) budete mít prostor klást otázky a dozvědět se vše, co chcete vědět o programu, který vás zajímá. Přijďte nasát zdejší přátelskou atmosféru, prohlédnout si učebny a popovídat si se studenty o tom, jak se jim u nás studuje.

Součástí dne otevřených dveří je také prohlídka odborných učeben s ukázkami a workshopy:

Dbáme na individuální přístup. Prosím, vyplňte registrační formulář s preferovaným časem příchodu.

Předchozí studium
Zajímám se o bakalářský studijní program
Zajímám se o navazující magisterský program
Zúčastním se

Odesíláním formuláře souhlasíte se Zásadami zpracování osobních údajů.

Fakulta zdravotnických studii (FZS) zpracovává osobní údaje v souladu s www.upce.cz/privacy-policy. Registrací berete na vědomí, že pro účely zajištění této akce je nezbytné zpracování a uchování osobních údajů uvedených v propozicích. Váš e-mail budeme používat pro komunikaci s vámi v souvislosti s konáním akce. Dovolujeme si vás rovněž upozornit na skutečnost, že z akce může být pořízen audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům.