10. Fakultní konference studentů doktorských programů

Uložit do kalendáře 13-09-2019 9:00 13-09-2019 15:00 Czech republic/Europe 10. Fakultní konference studentů doktorských programů 10. Fakultní konference studentů doktorských programů Fakulty zdravotnických studií     Cílem konference je nejen poskytnout širší zpětnou vazbu a podporu studentům, ale také sdílení vědecko-výzkumného know-how na naší... posluchárna ZE3, Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice, Průmyslová 395, Pardubice.
13. 09. 2019 posluchárna ZE3, Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice, Průmyslová 395, Pardubice.
10. Fakultní konference studentů doktorských programů

Cílem konference je nejen poskytnout širší zpětnou vazbu a podporu studentům, ale také sdílení vědecko-výzkumného know-how na naší fakultě.

Konference tak představuje prohloubení opory, kterou fakulta doktorandům poskytuje, a to nejen doktorandům studujícím přímo na naší fakultě, ale i doktorandům studujícím na dalších fakultách.

FZS
Bc. Kofferová Monika