img7036102649.JPG

Published: 16.09.2024

Milé studentky, milí studenti,

vzhledem k aktuální situaci a navazujícím rozhodnutím vedení fakulty oznamujeme, že výuka ve všech studijních programech na Fakultě zdravotnických studií Univerzity Pardubice bude od úterý 17. září 2024 probíhat dle rozvrhu, a to bez omezení.

Pokud se kvůli povodňové situaci nemůžete dostavit na výuku, informujte o své nepřítomnosti co nejdříve studijní oddělení. Akademičtí pracovníci budou řešit vaši nepřítomnost individuálně a po návratu do výuky se domluvíte na dalším postupu. Ve většině případů bude možné získat studijní materiály, případně dohodnout konzultace nad rámec výuky.

V případě potřeby je možné využít krátkodobé anonymní psychosociální pomoci prostřednictvím univerzitního poradenského centra APUPA (odkaz zde) nebo se obrátit na fakultní supervizorku Mgr. Moniku Kopeckou (monika.kopecka@upce.cz).

Studentky a studenti prvního ročníku bakalářského studia prezenční formy mají možnost zhlédnout komentovanou prezentaci „První den na fakultě“ jako náhradu za dnešní plánovanou informační schůzku. Odkaz na prezentaci najdete ve svých e-mailech.

Dále vás informujeme, že imatrikulace proběhne v sobotu 12. října 2024.

Doufáme, že jste v pořádku a že se situace co nejdříve stabilizuje. Jsme připraveni vám pomoci s jakýmikoli problémy týkajícími se studia.

Za Fakultu zdravotnických studií

Markéta Moravcová,