default alt fzs

Published: 13.03.2015

Aktuality projektu Adopce na dálku
Nejvíce dáš tomu, komu dáš naději.
Otto František Babler

Vážené studentky, vážení studenti,
Od akademického roku 2011/2012 existuje na FZS Univerzity Pardubice dobrovolný projekt Adopce na dálku. Společnými silami se nám již podařilo, prostřednictvím organizace ACET ČR, o. s., zajistit školné pro 2 děti po dobu 4 let.

Myšlenkou tohoto dobrovolného projektu je: že společnými silami a již malým příspěvkem od každého z nás jsme schopni zrealizovat projekt pro jednotlivce náročný nebo neuskutečnitelný. Využíváme toho, že žijeme v svobodné a stabilní zemi a můžeme se spojit i pro dobrovolné humanitární projekty. Pokud to také takto cítíte, připojte se k nám. Již opravdu malý příspěvek např. 20,-- Kč ročně od jednotlivce zajistí v celku potřebnou sumu pro školné těchto dětí.

Rádi bychom těmto dětem poskytli naši pomoci i nadále. Za uplynulé měsíce se v tomto akademickém roce vybralo Kč 970,-- Kč.

Možnost přispět bude i během letního semestru 2015, rádi bychom dovybrali chybějící částku 8 730,-- Kč.

Přispět můžete jakoukoliv částkou a to do pokladničky na studijním oddělení nebo na sekretariátu vedení (dveře č. ZD32 – Monika Kalvachová).

Velice děkujeme všem, kteří tento projekt podpořili a podpoří!

S přáním všeho dobrého
Monika Kalvachová a Jitka Rusová