web_obrazek_-_plakat_175252.jpg

Published: 15.11.2021

Doplňující volby do komory studentů  Akademického senátu Univerzity Pardubice za volební celek FZS

Informace a harmonogram:

Volební komise:

Mgr. Adéla Michková, Ph.D. – předsedkyně volební komise

Mgr. Iveta Černohorská – člen volební komise

Mgr. et Mgr. Ondřej Podeszwa – člen volební komise

1. Přijímání návrhů kandidátů a projednání kandidatury s navrženými kandidáty: 16. 11. - 3. 12. 2021 do 12:00 hodin

2. Zveřejnění seznamu kandidátů: 7. 12. 2021

3. Volby do AS UPCE: 15. - 16. 12. 2021

4. Zveřejnění výsledků voleb: do 5 pracovních dnů po posledním dni voleb

Samotné volby se budou konat poprvé elektronickou formou, jak to umožňuje nový Jednací řád AS UPCE. O přesném způsobu hlasování budete informováni v souvislosti se samotnou volbou.

Tyto volby se týkají pouze studentské komory AS UPCE za volební celek FZS.

Studenti volí senátory do komory studentů. Do senátu se volí dva členové z řad studentů akademické obce FZS.

Každý člen akademické obce má právo kandidovat a volit členy senátu pouze do jedné z komor senátu. Je-li akademický pracovník současně studentem, může kandidovat nebo volit pouze do jedné z komor senátu, kterou si zvolí.

Mgr. et Mgr. Ondřej Podeszwa, předseda AS FZS a člen volební komise

V Pardubicích dne 15. 11. 2021