pa184699-edit86087.jpg

Published: 24.10.2023

V dnech 18. a 19. října jsme se naše fakulta stala důležitým centrem pro zdravotnictví a vzdělání v našem kraji, a to díky již tradiční události Den krajského zdravotnictví.

První den jsme pozvali do našich specializovaných učeben žáky ze ZŠ Svítkov. Pro ně to byla jedinečná příležitost nahlédnout do světa zdravotnických profesí, kdy si mohli během dne vyzkoušet, co konkrétně jednotlivé profese obnášejí.

Druhý den byl věnován maturantům středních zdravotnických škol a gymnázií v Pardubickém kraji. Během tohoto dne jsme jim představili bohatou nabídku studijních programů naší fakulty a ukázali, jaké možnosti se před nimi otevírají v oboru zdravotnictví.
V rámci druhého dne proběhla také prezentace zdravotnických a zdravotně-sociálních zařízení v našem kraji, která poskytují absolventům naší fakulty jedinečné uplatnění. Věříme, že se naši studenti budou na těchto místech cítit jako doma, a budou mít příležitost rozvíjet své dovednosti a vytvářet lepší budoucnost.

Celá tato událost se uskutečnila pod záštitou paní Ing. Michaely Matouškové, náměstkyně hejtmana pro zdravotnictví Pardubického kraje. Velké díky patří i našim skvělým studentům, kteří se aktivně zapojili do organizace a pomohli udělat z těchto Dnů krajského zdravotnictví nezapomenutelné události.