IV. SETKÁNÍ CHIRURGŮ POD KUNĚTICKOU HOROU
Kongresové centrum Dříteč pod Kunětickou horou kontakt

OŠETŘOVATELSKÁ ČÁST

Rok 2002 byl významným milníkem, kdy došlo ke spojení Univerzity Pardubice a Pardubické krajské nemocnice. Se vznikem Ústavu zdravotnických studií, který se v roce 2007 transformoval na Fakultu zdravotnických studií (FZS), se pojí i vznik Chirurgické kliniky.

Spojení obou institucí, jejich vývoj a spolupráce stály za vznikem bakalářských a později i navazujících magisterských studijních oborů na FZS. Díky tomuto dochází k implementaci nejmodernějších postupů v ošetřovatelské péči a chirurgii pánevního dna. Nové léčebně-ošetřovatelské metody, včetně fyzioterapie, posouvají péči o naše pacienty na jednu z nejvyšších úrovní.

IV. SETKÁNÍ CHIRURGŮ POD KUNĚTICKOU HOROU  CHIRURGIE PÁNEVNÍHO DNA

Článek Chirurgové se po dvouleté odmlce scházejí pod Kunětickou horou | Nemocnice Pardubického kraje (nempk.cz)