MOJE VIZE NULA - Studenti pro bezpečné silnice

Uložit do kalendáře 15-01-2021 10:00 15-01-2021 11:00 Czech republic/Europe MOJE VIZE NULA - Studenti pro bezpečné silnice Zveme vás na motivační on-line přednášku zaměřenou na aktuální informace z oblasti dopravní bezpečnosti. Součástí budou i informace pro studenty k projektu "MOJE VIZE NULA - Studenti pro bezpečné silnice", kterého se...
15. 01. 2021
MOJE VIZE NULA - Studenti pro bezpečné silnice

Zveme vás na motivační on-line přednášku zaměřenou na aktuální informace z oblasti dopravní bezpečnosti. Součástí budou i informace pro studenty k projektu "MOJE VIZE NULA - Studenti pro bezpečné silnice", kterého se Fakulta zdravotnických studií stala součástí.

Tento projekt je určen studentům středních, vyšších a vysokých škol a má za cíl zlepšení stavu dopravní nehodovosti v České republice. Studenti se tak mohou díky svým projektům účastnit i soutěže o hodnotné ceny. Studentské projekty mohou být volnočasovou aktivitou studentů, ale také mohou být součástí některých předmětů či závěrečných prací.

Přednáška se uskuteční on-line přes MS Teams  Kliknutím sem se připojíte ke schůzce.

Bližší informoace o projektu naleznete na www.mojevizenula.cz

Fakulta zdravotnických studií
Mgr. Miroslava Jiráková