pb285182-edit89090.jpg

Published: 11.12.2023

V úterý, 28. listopadu, se uskutečnila úspěšná konference – Oborové setkání zdravotně-sociálních pracovníků, která se konala na půdě naší fakulty. Toto setkání zorganizovala Mgr. Adéla Michková, Ph.D., spolu s oddělením Sociální práce a mělo veskrze předvánoční atmosféru. Tu navodily elegantní živé i světelné dekorace, které připravily naše studentky a ambasadorky programu Zdravotně sociálně péče.

Program srazu zahrnoval celou řadu náročných a komplexních témat z oblasti zdravotně sociální péče. Zájem o konferenci byl velký a zajímavý program přilákal téměř 200 účastníků, kteří přijeli osobně, nebo se připojili prostřednictvím on-line přenosu. Vysoká účast ukázala velký zájem o nové poznatky a o hledání impulsů a motivace pro práci v tomto vysoce náročném a dynamickém oboru.

Závěrečným bodem programu byla diskuze u kulatého stolu, v rámci které si účastnice – reprezentantky různých zdravotnických institucí a organizací – v uvolněné atmosféře při šálku kávy vyměňovaly cenné poznatky a profesní zkušenosti.

Chtěli bychom poděkovat všem přítomným a přednášejícím, kteří se srazu zúčastnili. Těšíme se na budoucí akce, které představují příležitost k dalšímu rozvoji a inovaci v péči o naše klienty.