default alt fzs

Published: 03.02.2023

Volební komise a předsednictvo AS FZS UPCE, Vás srdečně zve na předvolební shromáždění, které se v souladu s harmonogramem voleb uskuteční v úterý dne 14. února 2023 od 9:00 hodin v učebně ZE1.

Každý z kandidátů bude mít k dispozici 25 minut pro představení své vize dalšího rozvoje fakulty v následujícím funkčním období. Po vystoupení každého kandidáta bude prostor pro dotazy z pléna.

Dne 30. ledna se sešla volební komise a vyhodnotila nominační proces následovně. Navrženi byli:

doc. Ing. Jana Holá, Ph.D.                                                      počtem 14 hlasů

doc. RNDr. ThLic. Karel Sládek, Ph.D., MBA                        počtem 9 hlasů

Tito dva kandidáti vyjádřili svou vůli vstoupit do další fáze voleb a souhlasili se svou kandidaturou.

Zasedání AS FZS a samotná volba kandidáta proběhne dne 28. února od 9 hodin v ZE3, kde členové akademického senátu vyberou z výše zmíněných kandidátů. Zasedání Akademického senátu FZS, je veřejné, nicméně volba samotná je dle Jednacího řádu tajná.

Soubory ke stažení Velikost
Pozvánka na předvolební shromáždění - pdf 77 kB