Promítání dokumentu Jednotka intenzivního života
-
Učebna ZE1, Fakulta zdravotnických studií UPCE, Průmyslová 395, Pardubice kontakt

Zveme Vás na promítání filmu Jednotka intenzivního života

Absolventský film dokumentaristky Adély Komrzý, který se věnuje často tabuizovaným otázkám konce života.

Film získal cenu Českého lva 2021 za nejlepší dokument.

Součástí programu je diskuze s jedním z hlavních protagonistů, primářem Kliniky paliativní medicíny Všeobecné fakultní nemocnice v Praze MUDr. Ondřejem Kopeckým a všeobecnou sestrou Sárou Balabánovou.

Vstupné dobrovolné.

Výtěžek bude věnován Oblastní charitě Pardubice - Domácímu hospici Andělů strážních v Holicích.

Časy promítání:
                             9,00 – 11,00 hod. (pro studenty a vyučující SZŠ Pardubice)

12,30 – 14,30 hod. ( pro studenty SZŠ v Pardubickém kraji, pro studenty a zaměstnance FZS Univerzity Pardubice, pro zaměstnance Nemocnice Pardubického kraje, a.s.)

15,00 – 17,00 hod. ( pro studenty SZŠ v Pardubickém kraji, pro studenty a zaměstnance Univerzity Pardubice, pro zaměstnance Nemocnice Pardubického kraje, a.s.)