default alt fzs

Published: 24.06.2014

Promoce a sponze na Fakultě zdravotnických studií dne 11. 7. 2014

Slavnostní bakalářské sponze a magisterské promoce Fakulty zdravotnických studií se uskuteční v pátek 11. července v aule Arnošta z Pardubic, Studentská 519, Pardubice - Polabiny (nikoliv v sídle fakulty v ulici Průmyslová 395).

Obřady proběhnou v následujících časech:

Od 9,00 hod. bakalářská sponze absolventů oborů Zdravotnický záchranář a Radiologický asistent (sraz absolventů je v 8,00 hod. v předsálí Auly),

od 11,00 hod. bakalářská sponze absolventů oborů Všeobecná sestra (kombinovaná a prezenční forma studia) a Porodní asistentka (sraz absolventů je v 10,00 hod. v předsálí Auly),

od 13,00 hod. magisterská promoce (sraz absolventů je ve 12,00 hod. v předsálí Auly).

Každý obřad potrvá cca 1 hodinu.

Nutná účast ve společenském oděvu!

Pro rodinné příslušníky, přátele studentů a hosty bude přístup do Auly umožněn cca 15 min. před zahájením obřadu.