default alt fzs

Published: 08.09.2022

Dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou zajímavé akce pro studenty (viz příloha), kterou pořádá Akademie ICRC Mezinárodního centra klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FNUSA-ICRC).

Na listopad jsme pro studenty SŠ a VŠ opět připravili náš vyhlášený víkendový seminář "Klinický výzkum v kostce", kde nejenom, že mají účastníci možnost setkat se s našimi výzkumníky a dozvědět se více o vědeckých tématech z oblasti klinického a buněčného výzkumu, zúčastní se ale i týmové soutěže a mohou získat stáž v některém z našich týmů. Celá akce je zcela zdarma.

Registrace je možná na našich webových stránkách https://akademie.fnusa.cz/, kde jsou také všechny informace. Případně je možné sdílet příspěvek z Facebooku Akademie.

Akademie ICRC

International Clinical Research Center