SHROMÁŽDĚNÍ AKADEMICKÉ OBCE FZS UPa
MS Teams kontakt

Vedení Fakulty zdravotnických studií UPa a předsednictvo Akademického senátu Fakulty zdravotnických studií UPa Vás srdečně zve na slavnostní shromáždění akademické obce, které se uskuteční 27. dubna 2021 od 9:00 hodin přes MS Teams. Link na online schůzku i její program naleznete níže a také v pozvánce.

Shromáždění tohoto typu je jedinečnou platformou pro společné setkání. Z úst paní děkanky vám bude představen rozvoj fakulty za dobu jejího děkanátu a vize dalšího směřování, stejně tak od předsedy senátu zazní to, jak senát pracoval v uplynulém období a co ho čeká v čase budoucím.

Následně budete mít možnost pokládat dotazy, ať už směrem k samotnému vedení, nebo i na kolegyně a kolegy z řad akademického senátu. Aby bylo možno odpovědět všechny dotazy, připravili jsme trojí formu jejich pokládání:

1. Jednak máte samozřejmě možnost se zeptat přímo v rámci shromáždění v čase k tomu vymezeném dle programu.
  2. Protože některé dotazy budou možná vyžadovat určité podklady a přípravu, můžete ještě zvolit buď zaslání dotazu na email předsedy akademického senátu (ondrej.podeszwa@upce.cz),
  3. nebo zvolit anonymní schránku, která bude umístěna u prezenční knihy v prvním patře FZS. Tyto dotazy prosím posílejte/vkládejte do 21. dubna 2021. Následně budou předány na příslušná místa k přípravě odpovědi.

Vážené kolegyně, vážení kolegové, pevně doufám, že se potkáme v co největším počtu a budeme se společně moci podívat na to, co se nám v uplynulém období společnými silami podařilo.

Mgr. et Mgr. Ondřej Podeszwa

předseda AS FZS

Schůzka Microsoft Teams

Připojení ke schůzce:

Klikněte sem a připojte se ke schůzce

Další informace | Možnosti schůzky

Soubory ke stažení Velikost