1._misto_fotosoutez_184136.png

Published: 10.05.2022

U příležitosti oslav 15 let vzniku Fakulty zdravotnických studií  Univerzity Pardubice jsme vyhlásili studentskou fotosoutěž na téma „MOJE FZS - studentský život v hledáčku Fzsáka“.

Studenti registrovali své soutěžní fotografie, které nás vnesly do studentského života plného zážitků, vzpomínek, adrenalinu i zábavy.
Těší nás, že se zapojili studenti všech programů a přidali se i naši studenti "dálkaři".

Od 15. února do 15. dubna mohli studenti FZS přihlásit svou fotografii do soutěže.
Do 30. 4. pak mohli všichni studenti a zaměstnanci FZS hlasovat a udělovat své 3 možné body pro ně nejlepším fotografiím prostřednictvím registračního formuláře na intranetu.

Na první 3 fotografie a jejich autory čekala krásná finanční odměna.

1. cena: 5000 Kč
2. cena: 3000 Kč
3. cena: 2000 Kč

A to jsou naši výherci:

1. místo – Veronika Koželská
studentka 2. ročníku bakalářského studijního programu Radiologická asistence

2. místo – Jakub Novotný
student 3. ročníku bakalářského studijního programu Zdrvotnické záchranářství

3. místo – Josef Strašík
student 3.  ročníku bakalářského studijního programu Zdrvotnické záchranářství

Oceněným studentům blahopřejeme k výhře. Užijte si ji!!

Zároveń děkujeme všem studentům, kteří se do soutěže zapojili a podělili se s námi o své zážitky prostřednictvím fotografií.