ambasadori-293620.png

Published: 26.03.2024

Blíží se konec března a s ním i termín pro podání přihlášek ke studiu. Pokud stále zvažujete, zda se přihlásit, vězte, že teď je ten pravý čas pro rozhodnutí.

Volba vysoké školy a studijního programu je důležitým krokem ve vašem životě a je jasné, že máte spoustu pochybností a otázek. Proto jsme pro vás připravili tým ambasadorů, kteří jsou připraveni vám poradit a zodpovědět všechny vaše dotazy.

Naši ambasadoři jsou současní studenti, kteří si procesem přijímacího řízení a studiem na naší fakultě úspěšně prošli. Takže veškeré informace budete mít doslova z první ruky.

A s čím vám poradí?

• S čímkoliv ohledně studia a přijímacího řízení,
  • který předmět jim dal nejvíc zabrat
  • a v neposlední řadě se spolu můžete pobavit i o tom, jak se u nás na fakultě žije.

Takže, využijte příležitost a staňte se součástí naší fakulty. Přihlášky ke studiu můžete podávat do konce března. Uvidíme se u přijímaček.