Bezpečně na silnici s Univerzitou Pardubice
Univerzitní aula, Studentská 95, Univerzita Pardubice kontakt

Zveme vás na super dubnovou akci
BEZPEČNĚ NA SILNICI S UNIVERZITOU PARDBUBICE, která je nejen pro studenty Univerzity Pardubice ,ale i pro širokou veřejnost.

Doporučujeme budoucím, začínajícím i dlouholetým řidičům od 16+

Fakulta zdravotnických studíi, Dopravní fakulta Jana Pernera a BESIP pro vás připravili program plný zajímavých a pro bezpečnost v dopravě životně důležitých témat.

Rozhodně neváhejte a udělejte si čas!
3. dubna od 15:30 ve velké aule A1 Univerzity Pardubice

Co vás čeká:

• Promítání části dokumentu 13 minut

Zpomal, dokud není skutečně pozdě (Příběh Romana).

• Příčiny dopravních nehod a jak se jim vyhnout (přednáška BESIP)
  • Pasivní prvky bezpečnosti ve voze (přednáška Dopravní fakulty Jana Pernera)

Jaké jsou silné a slabé stránky pasivních prvků bezpečnosti a jejich vzájemná synergie.

• Když ochráním sebe, pomůžu tobě (přednáška Fakulty zdravotnických studií)

Záchranářka a absolventka FZS vás spolu se studenty Zdravotnického záchranářství upozorní na nejdůležitější zásady při poskytovaní první pomoci. Nebudou chybět praktické ukázky modelových situací.

Těšíme se na vás!

Akci pořádáme v rámci oslav 30 let naší fakulty a navazujeme na spolupráci Univerzity Pardubice a města Pardubice na aktivitách spojených s bezpečností v dopravě.

Záštitu nad akcí převzal primátor statutárního města Pardubice Bc. Jan Nadrchal.

Vstup na akci je ZDARMA.