Dětský letní tábor FZS 2020 - ZRUŠENO

Uložit do kalendáře 15-08-2020 10:00 28-08-2020 11:00 Czech republic/Europe Dětský letní tábor FZS 2020 - ZRUŠENO Děkujeme všem za projevený zájem o náš dětský letní tábor se zdravotnickou tématickou. Bohužel současná situace přináší spoustu neznámých a my nejsme schopni zaručit, že se tábor opravdu bude konat. Abychom nezpůsobili ještě větší problémy... V rekreačním zařízení Ředkovec, Světlá nad Sázavou.
15. 08. - 28. 08. 2020 V rekreačním zařízení Ředkovec, Světlá nad Sázavou.
Dětský letní tábor FZS 2020

Děkujeme všem za projevený zájem o náš dětský letní tábor se zdravotnickou tématickou. Bohužel současná situace přináší spoustu neznámých a my nejsme schopni zaručit, že se tábor opravdu bude konat.
Abychom nezpůsobili ještě větší problémy rozhodnutím na posledních chvíli, rozhodli jsme se s těžkým srdcem po důkladném uvážení, pořádání tábora v tomto roce odvolat.
Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení. Věříme, že se v příštím roce s vašimi dětmi určitě uvidíme u Dobyvatelé zdravotnické archy 2021.


Připravujeme pro Vaše děti další ročník dětského letního tábora pořádaného Fakultou zdravotnických studií Univerzity Pardubice.

Znovu čeká táborníky celá řada týmových her a aktivit nejen se zdravotnickou tématikou.

Nebude chybět ani další speciální celotáborová hra tentorkát pod názvem "Dobyvatelé zdravotnické archy".

Protřebné informace a  přihlášení naleznete zde.

Ti z vás, kteří s námi už byli na Krasnici, vědí jak jsme si společné dny užívali.

A pro Vás, kteří jste s námi ještě nebyli, doporučujeme malé ohlednutí za loňským ročníkem dětského letního tábor "Nemocnice na kraji Krasnice"

 

Táborový organizační tým je složen z kvalifikovaných vedoucích a lektorů s dlouholetou praxí.

Fakulta zdravotnických studií Univerzita Pardubice
Mgr. Jindra Holeková