dsc_6967upraveno2_133921.jpg

Mezi studenty Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice, kteří zakončili tento týden slavnostně své bakalářské nebo magisterské studium , je mnoho oceněných.

Pro akademický rok 2018/ 2019 bylo na Fakultě zdravotnických studií Univerzity Pardubice vyhlášeno několik studentských cen.

Studentská cena rektora I. a II. stupně a Studentská cena děkana II. stupně jsou udělovány za studium a vynikající úroveň závěrečné kvalifikační práce.

Další studentská ocenění byla vyhlášena a jsou udělována ve spolupráci s našimi partnery. Jsou to Cena Nemocnice Pardubického kraje, a.s., Cena Pardubického kraje, Cena společnosti MEDIN, a. s. a Cena České komory porodních asistentek, z. s..

Vyhlášené studentské ceny pro akademický rok 2018/ 2019

za studium, vynikající úroveň závěrečné práce a přínos v oboru.

Studentská cena rektora I. stupně – je udělována za celkový prospěch studia „s vyznamenáním” a za vynikající úroveň diplomové práce na základě doporučení děkana fakulty. Za Studentskou cenu rektora I. stupně je přiznáno stipendium ve výši 40.000 Kč.

Studentská cena rektora II. stupně – je udělována za vynikající úroveň diplomové práce na základě doporučení děkana fakulty. Za studentskou cenu rektora II. stupně je přiznáno stipendium ve výši 20.000 Kč.

Studentská cena děkana I. stupně – je udělována za celkový prospěch studia „ s vyznamenáním“, vynikající úroveň bakalářské práce a její obhajoby, doložená doporučením a zdůvodněním komise pro státní závěrečné zkoušky. Oceněnému je přiznáno stipendium ve výši 12.000 Kč.

Studentská cena děkana II. stupně – je udělována za vynikající úroveň bakalářské práce a její obhajoby, doložená doporučením a zdůvodněním komise pro státní závěrečné zkoušky.  Oceněnému je přiznáno stipendium ve výši 8.000 Kč.

Cena Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Cena Nemocnice Pardubického kraje, a. s. je vyhlášena pro studenty bakalářských a navazujících magisterských studijních programů za vynikající úroveň bakalářské nebo diplomové práce. Tato cena je spojena s finanční odměnou ve výši 8.000 Kč v případě bakalářské práce a 12.000 Kč v případě diplomové práce.

Cena Pardubického kraje

Cena Pardubického kraje je vyhlášena pro studenty navazujících magisterských studijních programů za vynikající úroveň diplomové práce. Tato cena je spojena s finanční odměnou ve výši 12 000 Kč.

Cena společnosti MEDIN, a. s.

Cena společnosti MEDIN, a. s. je vyhlášena pro studenty navazujících magisterských studijních oborů Perioperační péče a Perioperační péče v gynekologii a porodnictví za přínos diplomové práce v oboru perioperační péče. Tato cena je spojena s odměnou 10.000 Kč.

Studentská cena ČKPA

Česká komora porodních asistentek, z. s. ocení nejlepší vybrané bakalářské práce, jejichž výstup bude mít největší praktický přínos pro profesi porodní asistentky.  Fakulta zdravotnických studií nominuje 1 – 2 obhájené závěrečné práce s vynikající úrovní a přínosné pro profesi porodní asistentky. Ty dále postupují před komisi složené z porodních asistentek – členek ČKPA, která vybere tři nejlepší práce. Vítězné autorky budou oceněny finanční odměnou a zároveň jim bude umožněno dvouleté bezplatné členství v ČKPA s bezplatným vstupem na jakoukoliv odbornou akci pořádanou ČKPA. O vítězi bude rozhodnuto na podzim 2019.

Jméno, příjmení

Studijní obor

Název závěrečné práce

Vedoucí práce

Studentská cena rektora

I. stupně

Mgr. Iva Benešová

Ošetřovatelství ve vybraných klinických oborech

Hodnocení kvality života u pacientů s karcinomem hrtanu

Mgr. Jana Škvrňáková, Ph.D.

Studentská cena rektora

II. stupně

Mgr. Dominika Cvejnová

Perioperační péče v gynekologii a porodnictví

Hodnocení tělesné teploty u pacientek podstupujících operační výkon císařský řez

PhDr. Magda Taliánová, Ph.D.

Studentská cena děkana

II. stupně

Bc. Zuzana Kadlecová

Porodní asistentka

Informovanost náctiletých o HPV infekcích a sexuálně přenosných chorobách

Mgr. Zuzana Škorničková, Ph.D.

Bc. Eliška Urbanová

Porodní asistentka

Edukace žen o laboratorním novorozeneckém screeningu

Eva Welge, MSc, BSc

Bc. Marcela Pavlištová

Všeobecná sestra – prezenční

Aplikace biologické léčby a její dopad na běžný život pacienta s Crohnovou chorobou

Mgr. Hana Ochtinská

Bc. Zuzana Selecká

Zdravotně sociální pracovník

Krizová práce s dětmi jako s oběťmi domácího násilí

Mgr. Lenka Píšová

Studentská cena Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Mgr. Andrea Benešová

Perioperační péče

Hodnocení normotermie u operačních výkonů na ORL pracovišti

Mgr. Jana Škvrňáková, Ph.D.

Studentská cena Pardubického kraje

Mgr. Monika Pokorná

Ošetřovatelská péče v interních oborech

Adaptace rodiny na získané tělesné postižení dospělého člena rodiny

Mgr. Adéla Michková, Ph.D.

Studentská cena společnosti MEDIN, a. s.

Mgr. Kateřina Langrová

Perioperační péče v gynekologii a porodnictví

Prevence rizik související s používáním elektrochirurgických přístrojů

PhDr. Magda Taliánová, Ph.D.

Studentská cena ČKPA

- nominace za FZS

Bc. Marie Kučerová

Porodní asistentka

Péče o chrup a dutinu ústní v těhotenství

Mgr. Lucie Chrudimská

Bc. Jana Spolková

Porodní asistentka

Informační mapa péče pro ženu s porodním poraněním

Mgr. Markéta Moravcová, Ph.D.