Ten pravý ČAS pro ROZHODNUTÍ

 

 

 

Zajímá Tě zdravotnictví?

Rozhoduješ se, co jednou bude Tvá životní role?

Jsi empatický a rád pomáháš lidem?

Jsi rozhodný a umíš jednat v krizových situacích?

Zajímají Tě nové ošetřovatelské postupy?

Chceš být ten, kdo pomáhá novému životu na svět?

Chceš být součástí cesty člověka k jeho uzdravení?


Abychom Ti pomohli při rozhodování, zeptali jsme se našich absolventů ..... 

PROČ PRÁVĚ Fakulta zdravotnických studií?

Ukážeme Ti atraktivitu a smysluplnost vysokoškolského studia zdravotnických nelékařských programů,  jejich uplatnitelnost na pracovní trhu a vysokou konkurenceschopnost našich absolventů. Podívej se na jejich příběhy  #MISTOVETVEMSRDCI

 

 

 

false

Fakultu jsem si vybrala na základě doporučení spokojené studentky z FZS a také proto, že má dlouholetou tradici a tudíž i zkušenosti ve výuce, což se mi líbilo. Dalším důvodem byl fakt, že fakulta je v Pardubicích, kde žiju. Během studia jsem byla velice spokojená s praktickou výukou a rozsáhlými praxemi, během kterých si student budoucí zaměstnání dostatečně osahá.

Příjemně mě překvapila pomoc pedagogů při tvorbě bakalářské práce, což mě velmi potěšilo. Za velké pozitivum při studiu na FZS UPCE považuji to, že člověk není pro zaměstnance fakulty pouhé číslo, což se při studiu na velkých univerzitách, kde studuje v jednom oboru i několik stovek studentů, stává. Zaměstnanci si nás, studenty po nějaké době pamatují a tím pádem je komunikace s nimi lidštější a příjemnější.

Bc. Jana Spolková, absolventka oboru Porodní asistence

 

Protože podle výsledků ze soutěží jsou záchranáři z FZS UPCE jedni z nejlepších. Myslím si, že takových úspěchů studenti dosahují díky profesionálnímu přístupu všech vyučujících, kteří do svých hodin zařazují modelové situace a cvičí tak nejenom teoretické, ale i praktické dovednosti studentů.
Bc. Radek Zemánek
absolvent oboru Zdravotnický záchranář
Kvůli rozšířené možnosti působnosti budoucího povolání. Mám na mysli zaměření studijního oboru zdravotní a sociální oblast, což málokterá škola nabízí.
Bc. Erika Klimešová
absolventka oboru Zdravotně-sociální pracovník
Protože mi dala opravdové přátele na celý život ❤️. Protože jsme se zde hodně naučili, pedagogové se k nám chovali férově a vždy se nám snažili vycházet vstříc, navíc nás skvěle připravili ke státnicím. Celkově lidi na fakultě byli přátelští a snažili se každému pomáhat. Budu ráda vzpomínat na tuto fakultu a na moji třídu ❤️. Za mě jedině FZS UPCE.
Bc. Kateřina Lebedová
absolventka oboru Radiologický asistent

 

 

 

 

 

Kdybych se měla v tuto chvíli rozhodovat o výběru oboru Všeobecná sestra, vybrala bych si znovu FZS v Pardubicích. Sice studium nebylo zrovna nejlehčí, ale když člověk chce, tak zvládne všechno. Nejvíce jsem byla spokojená s lidmi na fakultě. Vždy, když jsem potřebovala, tak s nimi byla rozumná domluva a měli pochopení.

Bylo fajn mít možnost spolupracovat na různých akcích, které organizovala fakulta nebo se na nich podílela. Byla za to nejen pěkná odměna, ale také jsem se ledacos naučila. Například prezentovat a komunikovat před větším počtem lidí. A navíc jsem se i díky této aktivitě více sblížila s ostatními studenty. Moc hezké byly také odborné učebny, kde jsme si před nástupem na praxi mohli všechno nacvičit. Nikdy jsem nelitovala toho, že jsem nastoupila právě sem a je to také jediná škola, na kterou ráda vzpomínám.

Bc. Barbora Provazníková, absolventka oboru Všeobecná sestra

Moje první myšlenka po zaznění této otázky je, že můžu být právem hrdá na titul z této fakulty. Řekla bych, že to zahrnuje vše, co jsem během svého studia zažila a čím jsem měla možnost si projít.
Bc. Nikola Skalová
absolventka oboru Porodní asistentka
Protože Vás naučí pomáhat lidem a mít ze své práce dobrý pocit a je jedno jestli jste záchranář, zdravotní sestra, porodní asistentka nebo radiologický asistent.
Bc. Jan Žaloudek
absolvent oboru Zdravotnický záchranář
false
Rozšířit fotografii: 
true