8
studijních oborů
50 %
praktické výuky
100 %
uplatnění v praxi
2 472
úspěšných absolventů

Pomáháte rádi lidem a lákají vás zdravotnické obory nelékařského charakteru? Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice už pomohla více než 2 300 absolventům na cestě k smysluplnému zaměstnání.

Čeká vás studium plné praxe ve zdravotnických zařízeních. Zapojíme vás do aktivit zdravotnických a sociálních zařízení nebo na našich 5 specializovaných klinikách.
V roce 2017 jsme zřídili vlastní Centrum péče o zdraví, do jehož činnosti se také studenti všech oborů aktivně zapojují. Centrum nabízí přednášky, kurzy, workshopy, supervize pro laickou veřejnost i odborníky. 

Jak to vidí naši absolventi?


Proč studovat u nás?

Outdoorové kurzy

Naši studenti absolvují kurzy plavání, potápění nebo sebeobrany. V zimě bereme lyže a jedeme trénovat na hory přesuny v horském terénu.

Ubytování u fakulty

Koleje v Černé za Bory, nebo v kampusu na Stavařově. Ať už se rozhodnete jakkoliv, budete mít na dosah studentské jídelny, kavárny i občerstvení.

Odborná knihovna

Do knihovny to nebudete mít daleko. Kromě Univerzitní knihovny v kampusu je totiž také její pobočka v areálu fakulty.

Sportovní vyžití

Když vám nebudou stačit hodiny tělesné výchovy, další vyžití nabízí sportoviště přilehlá k fakultě nebo naše plně vybavená sportovní zázemí katedry tělovýchovy a sportu.

Rozšířit fotografii: 
true

Líbí se ti Fakulta zdravotnických studií?

Představujeme Evolupci. Web, kde se dočteš vše o přijímačkách, oborech a najdeš tam i e-přihlášku ke studiu.