9
studijních programů
50 %
praktické výuky
100 %
uplatnění v praxi
2 500
úspěšných absolventů

 

false

Pomáháte rádi lidem a lákají vás zdravotnické profese nelékařského charakteru? Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice už pomohla více než 2 500 absolventům na cestě k smysluplnému zaměstnání.

Čeká vás studium plné praxe ve zdravotnických zařízeních. Zapojíme vás do aktivit zdravotnických a sociálních zařízení nebo na našich 5 specializovaných klinikách.


V roce 2017 jsme zřídili vlastní Centrum péče o zdraví, do jehož činnosti se také studenti všech oborů aktivně zapojují. Centrum nabízí přednášky, kurzy, workshopy, supervize pro laickou veřejnost i odborníky. 

Jak to vidí naši absolventi?


Proč studovat u nás?

Speciální kurzy

Studenti Zdravotnického záchranářství absolvují kurzy plavání, potápění nebo sebeobrany. V zimě bereme lyže a jedeme trénovat na hory přesuny v horském terénu.

Ubytování a stravování u fakulty

Koleje v Černé za Bory, nebo v kampusu na Stavařově. Ať už se rozhodnete jakkoliv, budete mít na dosah ubytování i studentské jídelny, kavárny i občerstvení.

Odborná knihovna

Do knihovny to nebudete mít daleko. Kromě Univerzitní knihovny v kampusu je totiž také její pobočka v areálu fakulty.

Sportovní vyžití

Když vám nebudou stačit hodiny tělesné výchovy, další vyžití nabízí sportoviště přilehlá k fakultě nebo naše plně vybavená sportovní zázemí Katedry tělovýchovy a sportu.

false
Rozšířit fotografii: 
true

Líbí se ti Fakulta zdravotnických studií?

Představujeme web www.studuj.upce.cz. Místo, kde se dočteš vše o přijímačkách, studijních programech a najdeš tam i e-přihlášku ke studiu.