default alt fzs

Published: 25.09.2014

Imatrikulace na Fakultě zdravotnických studií dne 10. 10. 2014

Slavnostní imatrikulace nově přijatých studentů do 1. ročníků Fakulty zdravotnických studií se uskuteční v pátek
10. října v aule Arnošta z Pardubic, Studentská 519, Pardubice (nikoliv v sídle fakulty v Průmylové ulici). Obřady jednotlivých oborů budou zahájeny dle následujícího harmonogramu:

• od 9,00 hod. studijní obory Porodní asistentka, Všeobecná sestra. Sraz studentů na nácvik je v 7,30 hod. v předsálí Auly!
  • od 12,00 hod. studijní obory Zdravotnický záchranář, Radiologický asistent, Zdravotně-sociální pracovník. Sraz studentů na nácvik je v 10,30 hod. v předsálí Auly!

Na imatrikulaci je nutné společenské oblečení.

Pro všechny studenty 1. ročníku bakalářského studia je imatrikulace povinná, mimo studentů kombinované formy studia. Imatrikulace se dále neúčastní studenti, kteří opakují 1.ročník!

Pro rodinné příslušníky, přátele studentů a hosty bude přístup do Auly umožněn cca 15 min. před zahájením obřadu.

Na tento den je pro studenty 1. ročníků vyhlášeno děkanské volno. Studentům 1 .ročníku kombinované formy studia odpadá výuka v době od 8,00-13,00 hod.

Ing. Tereza Richterová

Vedoucí studijního oddělení