default alt fzs

Published: 31.01.2024

Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice má důvod k radosti. Bakalářský program Radiologická asistence se dostal do povědomí široké veřejnosti, a to díky článku v Deníku Pardubického kraje. Článek si můžete přečíst zde, a podklady k němu poskytnul proděkan pro vědu a výzkum, Mgr. Vít Blanař, Ph.D.

Radiologický asistent je povolání s budoucností. Studovat můžete i v Pardubicích

V článku se dozvíte, jak naše fakulta připravuje budoucí radiology, kteří se učí pracovat s nejnovějšími technologiemi a metodami v oblasti zobrazovacích metod. O tom, jak spolupracujeme s předními zdravotnickými zařízeními v regionu i v celé zemi, kde naši studenti získávají praktické zkušenosti a kontakty. A v neposlední řadě o perspektivě tohoto zajímavého programu.

Článek v regionálním tisku je pro nás potvrzením, že naše studijní programy jsou na špičkové úrovni a že přispíváme k rozvoji nelékařských zdravotnických oborů i k povědomí v celé společnosti a můžeme být inspirací pro další zájemce o studium radiologie.