dsc_7897_172506.jpg

Published: 29.09.2021

Na naší fakultě proběhlo zahájení putovní výstavy fotografií "Jsem sestra" od světoznámého fotografa prof. Mgr. Jindřicha Štreita, dr.h.c. Součástí výstavy byl křest katalogu "Jsem sestra".

Výstava fotografií je realizována v rámci kampaně Nursing now na podporu ošetřovatelských profesí. Cílem výstavy je nejen podpořit nelékařské zdravotnické profese, ale také ukázat jejich obrovský význam ve společnosti, jejich perspektivu a vysokou uplatnitelnost na trhu práce, a ukázat emoce, krásu a lidskost, se kterou jsou vykonávány. Projekt podporují také Mgr. Alice Strnadová, MBA, Hlavní sestra ČR nebo MZ ČR Zahájení výstavy fotografií „Jsem sestra“ – Ministerstvo zdravotnictví (mzcr.cz)

Výstava ve společných prostorách Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice a Střední zdravotnické školy Pardubice potrvá do 8. října. V termínu 10.-22. října si ji mohou návštěvníci prohlédnout v prostorách Paláce Pardubice.