Techniky v klinické sociální práci s dětmi se syndromem CAN s využitím narativní terapie

Uložit do kalendáře 30-03-2021 17:00 18-05-2021 18:30 Czech republic/Europe Techniky v klinické sociální práci s dětmi se syndromem CAN s využitím narativní terapie Technigues in clinical social work with abused kids with sy CAN (the Narative therapy as an one of the helfpul tool) Série 4 workshopů pro malou skupinu studentů zaměřených na techniky v klinické sociální práci s dětmi se... Online
30. 03. - 18. 05. 2021 Online
Techniky v klinické sociální práci s dětmi se syndromem CAN s využitím narativní terapie

Technigues in clinical social work with abused kids with sy CAN (the Narative therapy as an one of the helfpul tool)

Série 4 workshopů pro malou skupinu studentů zaměřených na techniky v klinické sociální práci s dětmi se syndromem CAN  (Syndrom týraného, zneužívaného a zanedbávaného dítěte) s využitím narativní terapie, jako jednoho z z možných nástrojů.

Lektoři:

Julie Farnam, LCSW (USA, Oregon)  - linical Social Worker specialist                                                       
Mgr. Lenka Píšová,  Fakulta zdravotnických studií, UPCE

Termíny: 30.3., 13.4., 4.5., 18.5.  vždy 17:00 - 18:30 hod.

 

 

Julie Farnamová je specialistkou na klinickou sociální práci s více než 26 let zkušeností zejména jako klinický sociální pracovník. Působí v organizaci Kindred Support Services, LLC. 

Kindred Support Services (KSS) poskytuje intenzivní domácí služby rodinám doporučeným DHS na pomoc dětem a rodinám, které pracují se systémem péče o děti. Podpůrní koordinátoři KSS spolupracují s rodinami na hodnocení jejich silných stránek a potřeb a řešení problémů, které zjistilo DHS. Poskytují empatické, podpůrné služby. 

 

Oddělení zdravotně sociální práce, Katedra porodní asistence a zdravotně sociální práce, Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice
Mgr. Lenka Píšová