Univerzitaní aula, Studentská 519, Pardubice kontakt

Česká společnost pro léčbu rány pořádá

ve spolupráci

s  Fakultou zdravotnických studií Univerzity Pardubice,

s  Pardubickou nemocnicí, Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

XVII. celostátní  kongres s mezinárodní  účastí

na  téma:                   mezioborová spolupráce při léčbě ran a kožních defektů

záštitu nad kongresem laskavě převzali :   rektor  Univerzity Pardubice

hejtman  Pardubického kraje

termín:                                          24.- 25. leden 2019

místo konání:                               Univerzita Pardubice  - velká aula a přilehlé učebny

Kongres je určen pro lékaře z praxe, chirurgy, dermatology, angiology, geriatry, diabetology, internisty a lékaře ostatních oborů, kteří se zabývají léčbou rány. Dále pro sestry jak z ambulantních i lůžkových zařízení, tak domácí péče.

Okruhy přednášek budou : nové poznatky v problematice léčby ran, nové materiály, atypické postupy, infekce v ráně, debridement, onemocnění periferních cév jako etiol. faktor-chirurgické a konzervativní řešení, chronická žilní insuficience, dekubity, diabetická noha , popáleniny, faktory ovlivňující hojení ran. Satelitně budou probíhat workshopy k jednotlivým tématům, k novinkám v moderních terapeutických obvazech, kasuistiky.

Přijměte opět naše srdečné pozvání k účasti na kongresu v městě perníku.

prim. MUDr. I. Bureš

Geriatrické centrum Pardubické nemocnice, NPK a.s.

člen předsednictva výboru ČSLR

Prof. MUDr. A. Pospíšilová, CSc.                                                        Doc. MUDr. L. Veverková, Ph.D.

Dermatovenerologická klinika FN Brno                                            Chirurgická klinika FN u Svaté Anny, Brno

člen předsednictva výboru ČSLR                                                        člen předsednictva výboru ČSLR