default alt fzs

Published: 16.09.2024

Milé studentky, milí studenti,

v návaznosti na včerejší informace se vedení fakulty rozhodlo výuku v následujících dnech za stávající situace nerušit. Výuka ve všech studijních programech bude od úterý 17. září 2024 probíhat dle rozvrhu.

Studující, kteří se nemohou se závažných důvodů způsobených povodňovou situací dostavit na výuku, zašlou informaci o své nepřítomnosti v co nejkratším čase na studijní oddělení. Respektujeme komplikovanou situaci některých z vás a všichni akademičtí pracovníci budou vaši nepřítomnost ve výuce řešit individuálně s ohledem na konkrétní situaci. Po vašem návratu do výuky se s vyučujícími domluvíte na dalším postupu. Ve většině případů je možné získat studijní materiály, případně se domluvit na konzultacích nad rámec výuky.

Jako studující naší fakulty máte v případě potřeby možnost využít krátkodobé, anonymní psychosociální pomoci. Je možné se obrátit na univerzitní poradenské centrum APUPA (Poradenské pracoviště APUPA | Univerzita Pardubice (upce.cz)) nebo na fakultní supervizorku Mgr. Moniku Kopeckou (monika.kopecka@upce.cz).

Rádi bychom vás informovali o náhradním termínu vaší imatrikulace, která proběhne v sobotu 12. října 2024. Pozvánka s rozpisem časů jednotlivých studijních programů je připravena zde.

Jako náhradu za dnešní plánovanou informační schůzku První den na fakultě, posíláme komentovanou prezentaci První den na fakultě. Věříme, že vám informace v prezentaci obsažené budou nápomocny pro úspěšný start na naší fakultě. Dnes také měly proběhnout úvodní schůzky s vašimi garantkami odborné praxe. O náhradních termínech ve vašem rozvrhu budete co nejdříve informováni.

Doufáme, že jste všichni v pořádku a že se situace v celé České republice co nejdříve stabilizuje a budete moci dále studovat bez problémů ve svém studijním programu, který jste si vybrali.

Za FZS

Markéta Moravcová