diar0182223.jpg

Published: 25.08.2023

Dobře víme, že má FZSák studium velmi náročné. Ze zkušeností víme, že není možné všechny termíny a důležité kontakty udržet v hlavě. A že jich tedy není málo. Vše kolem výuky, praxí, povinných kurzů, k tomu fakultní i univerzitní akce.  Množství kontaktů na studijní oddělení, koordinátora praxí, odborného garanta praxe, mentory, sekretariáty, kontaktní osoby na zdravotnická zařízení a další a další a další...

Proto jsme společně s Papelote vytvořili už v pořadí třetí speciální studentský diář Fzsáka.
Proč speciální?

• Má ojedinělou délku kalendária od začátku srpna 2023 do začátku září 2024.
  • Obsahuje všechny potřebné kontakty pro studium.
  • Obsahuje důležité studijní termíny.
  • Najdete v něm fakultní a univerzitní akce.
  • A propojí vás s našimi parnery a jejich nabídkou, kterou určitě využijete.

Diář FZSáka každoročně dostávají všichni prváci bakálářského studia jako dárek.

Od studentů máme skvělou zpětnou vazbu a zesílila i poptávka o nové diáře. Proto si můžete studentský diář zakoupit letos hned na 3 místech:

1. na studijním oddělení FZS

2. prostřednictvím eshopu

3. přímo v kamenné univerzitní prodejně

Z referencí našich studentů :-)

"Fakt mi při studiu pomohl."              "Všechny termíny přehledně a vždy rychle po ruce."

"Můžu si zapsat ty své nejdůležitější poznámky a mám tam i pro mě důležité kontakty."

"Je tam všechno, co jsem potřeboval pro studium, odkazy a tak..."

"Dobře poslouží a nepotřebuju nabíječku :-)"

"Dělám si do něj své osobité poznámky a různé malůvky."

"Mám ho ráda, protože je prostě můj."

A my přidáváme :-)

Přidanou hodnotou dnešní uspěchané digitální doby je skutečnost, že si každý svůj studentský rok můžete pěkně schovat na památku. Náš cíl je i letos splněn. Přidali jsme tomu letošnímu diáři inovativní prvky, které vám vaše studijní záznamy vylepší a třeba i zkrášlí a dali prostor našim spolupracujícím partnerům.

Doporučujete ho také vy? Pak nám pomozte s jeho sdílením na sociálních sítích.